↑ Наверх
Попробуйте новый дизайн AceHigh.ru
Заметили ошибку?
Напишите нам!
Пожалуй, лучший форум о покере

Blog of strange reg

Показать: 
Страницы:1 2 3 4
Автор Сообщение

Статус:  Увлеченный
73

№61    23 Feb 2016, 12:17
Хорош бамбук курить ,вкатывайся уже)

Этот пользователь в чёрном списке.   Показать сообщение

50

№62    25 Jun 2016, 11:03
изменено: 25 Jun 2016, 11:04 пользователем: Sanchell1  
дякую Гашелек за підтримку, наче вкатався вже, ура.
правда покишо не покахую рівня минулого року, але впевненість в завтрашньому дні)) присутня.

задача: викатати 100к рук на зум50, не дивлючись на результати. якшо подивлюсь на результати, то пишу в блог типу: я лох, хто перший напише, тому скину полтіну на роскрутку.

викатано вже близько 15к рук. гл і терпіння мені!
в кінці скину графічок і враження про зум50.

катаю під чотку музяку

50

№63    27 Dec 2016, 15:29
изменено: 27 Dec 2016, 18:06 пользователем: Sanchell1  
якшо подивлюсь на результати, то пишу в блог типу: я лох, хто перший напише, тому скину полтіну на роскрутку.

короче я тримав себе в руках, не дивився на рези, катав, норм собі, але в якомусь із менюшок мені ця хуйня таки висвітила - тому задача провалена, але я не лох, полтішок покишо не скину.

підсумки року: я піздабол, распіздяй, кучу хуйні натворив - але в кінці кінців таки вплюс відійшов цей рочок: правда плюс мікро, грань можна сказати - 3-4к.

на початку року займався херньою, дивився кс і ставив на біатлон і кс - тримався загалом біля нуля, в покер шпілив раз в місяць - і природньо, що в мінус, в покері за цей рік пездець не повний звичайно, але закатав біля 3 кусків. багато сторонніх факторів (переїзд, говноінтернет) мене канєш збивало, але це бля нікчемні відмазки.
на ставочках в біатлон хз теж мінус біля косарика по-моєму. весь плюс виходить що в кс-ку в мене.  

сука, треба вже накінець висновки зробити, і ніколи не відходити від плану.
план, якого, я буду притримуватись в 2017му:

-не катаю зум, омаху
-роблю упор на покеркінг.

-в ставках в бан доту і іншу лобуду,
-тільки кс і біатлон.

- також кажу ні енергетикам, і іншій кофейній лобуді,
- максимум зранку чашечка лате.

за бьорн і каву я вже заплатив дуже дохуя бабла (адже більшість просадок повзязана саме з цими двома об'єктами).

короче покеркінгу і букам пизда в 2к17, сорі, но жаліти я вас не буду!

Страницы:1 2 3 4

Для отправки сообщения в эту тему Вам необходимо войти или зарегистрироваться на сайте.
© 2010-2018 AceHigh.ru     © 2010-2018 ssmirnov